piątek, 20 lutego 2015

Współpraca i partnerstwo poziom I - zaczynamy !

Zamieszczam tu dziś zaproszenie, które ( już podpisane)  będzie wysyłane również w formie elektronicznej do malborskich  instytucji, firm i organizacji pozarządowych. Opisane niżej spotkanie jest efektem dyskusji i ustaleń między zarządem Malborskiego Stowarzyszenia OŚ i przedstawicieli  Burmistrza Miasta Malborka.

Intencją jest to, by duże miejskie imprezy były planowane i realizowane wspólnie przez wszystkich, którzy mają chęć i pomysł. Po prostu by malborskie imprezy były "naszymi imprezami". Takie spotkania to, oprócz deklaracji przystąpienia do czyjegoś projektu,możliwość zaproszenia innych do przyłączenia się do swojego!

Zapraszamy na pierwsze takie spotkanie, na którym nic jeszcze nie jest przesądzone. Chcemy dyskutować i wspólnie ustalić pewien standard. Taki, który będzie odpowiadał wszystkim zainteresowanym. To również czas na dyskusję o szczegółach.


Ważnym punktem spotkania będzie też dyskusja o planowanym powołaniu Społecznej Rady Programowej ds. kultury. O tym w jakim składzie i w jaki sposób powoła się tą Radę dyskutować będą obecni, więc ....

Warto przyjść ! Zapraszam !Brak komentarzy:

Prześlij komentarz